Neher kärbsevõrgud
infovoldik

Varikatused


Klaasist varikatused on moodsad, läbipaistvad ja õhulised, olles samas vastupidavamad ja pikema elueaga kui klassikalised puit-teras varikatused. Klaasidena kasutatakse lamineeritud ja karastatud klaase, mille tulemusenad saavutatakse turvalisus, vastupidavus ja pikaealisus. Paigaldusel kasutatakse ilmasitkule vastupidavaid roostevabast terasest kinnitusi, mis tagavad, et katus oleks kinnitatud tugevalt isegi pika aja möödudes meie heitlikes ilmastikuoludes.

Taustaklaasid

Klaasi kasutamine köögitasapindade kohale on väga heaks alternatiiviks plaatimisele.  Võimalus on kasutada väga erinavaid klaasitüüpe ja soovi korral saab klaasi peale teha täpselt selliseid mustreid või pilte nagu seda just Teie tahate. See annab Teie köögile täiesti kordumatu välimuse. Lisaks saab klaasile lõigata sisse avaused näiteks pistikupesade jaoks. Kindlasti peab tasapinna taustaklaas olema karastatud. 

 

Kui endal pilti ei ole võib vaadata erinevaid taustapilte aadressilt: www.SHUTTERSTOCK.COM

Kärbsevõrgud

 

Selleks et kärbsed, sääsed, parmud ja muud putukad ei segaks teie mõnusat olemist on igati mõistlik kasutada kärbsevõrke. Vajadus suvel uksi ja aknaid lahti hoida on möödapääsmatu. Seega ei saa kuidagi hakkama ilma kärbsevõrkudeta. Meie pakutavad kärbsevõrkude süsteemid on väga vastupidavad ja stiilse välimusega. Kasutada on võimalik kärbsevõrke pea igasuguste avatäidete ette. Valdavalt kasutatakse ukse ja ruloo tüüpi avanemist. Lisaks on olemas veel ka lükandsüsteemiga ja isegi elektriliselt juhitavad kärbsevõrgud. Meie toodetavatel kärbsevõrkudel on kõik profiilid alumiiniumist.