AluMaster OÜ

 

Aadress:   Unipiha tee 6, Reola küla, Kambja vald, Tartumaa, 61707

Reg. nr:   11540716

KMKNR:   EE101278663

Konto nr:   IBAN EE771010220091978018   BIC EEUHEE2X

E post:   info@alumaster.ee

Telefon:   +372 56 683 109

 


  

 

Kalle Miina
Juhatuse liige / talveaiad, klaasfassaadid, uksed ja aknad ...
kalle@alumaster.ee
+372 56 683 109

 

Ain Prans
Juhatuse liige / klaaslahendused, piirded, garderoobid ...

ain@alumaster.ee
+372 52 21 001

 

Veiko Leppik
Müük / klaasfassaadid, uksed, aknad ...

veiko@alumaster.ee 
+372 53 00 06 66

 

Rait Metspalu
Soome müük

rait.metspalu@alumaster.ee 
+358 45 63 36 551

 

Rait Ärmann
Tootmismeister

rait@alumaster.ee
+372 53 79 21 98

 

Andrus Kivirüüt
Paigaldusmeister
andrus@alumaster.ee
+372 53 73 69 21

 

 

Edukas Eesti ettevõte aastast 2013

Alumaster OÜ | info@alumaster.ee
TootedGaleriiKontaktToetame
edge team oü