AluMaster OÜ

 

Juriidiline aadress:   Valgekõrtsi tee 2, Uhti küla, Ülenurme vald, Tartumaa, 61712

Tegevusaadress:   Unipiha tee 6, Reola küla, Ülenurme vald, Tartumaa, 61707

Reg. nr:   11540716

KMKNR:   EE101278663

Konto nr:   IBAN EE771010220091978018   BIC EEUHEE2X

E post:   info@alumaster.ee

Telefon:   +372 56 683 109

 

Asukoht:
 

 

 

 

 

 

 

Kalle Miina
Juhatuse liige / talveaiad, klaasfassaadid, uksed ja aknad ...
kalle@alumaster.ee
+372 56 683 109

Tauno Murd
Juhatuse liige / tootmis ja paigaldusjuht

tauno@alumaster.ee
+372 52 59 097

Ain Prans
Juhatuse liige / klaaslahendused, piirded, garderoobid ...

ain@alumaster.ee
+372 52 21 001

Veiko Leppik
Müük / klaasfassaadid, uksed, aknad ...

veiko@alumaster.ee 
+372 53 00 06 66

Rait Ärmann
Tootmismeister

rait@alumaster.ee
+372 53 79 21 98

Andrus Kivirüüt
Paigaldusmeister
andrus@alumaster.ee
+372 53 73 69 21

Margus Nurme
Paigaldus ja tootmine

Indrek Niilo
Paigaldus ja tootmine

Edward Heinsaar
Tootmine


 

  Tõnis Lõhmus
  Tootmine

  Martin Koort
  Tootmine

 

 

Edukas Eesti ettevõte aastast 2013

Alumaster OÜ | info@alumaster.ee
MeistTootedGaleriiKontaktKasulikkuToetame
edge team oü